ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

МПУ (Легкі козлові крани)


Малий пересувний козловий кран простий у влаштуванні та незамінний на невеликих складах, у ремонтних майстернях, складальних цехах та ін. виробничих об'єктах, де потрібно економити кожен міліметр простору.
У багатьох випадках використання міні козлових кранів (ручних або легких козлових кранів) є найбільш розумним та економічним рішенням. Вони застосовуються для навантаження промислових та сільськогосподарських товарів, ремонтних та монтажних робіт у невеликих майстернях, цехах, невеликих складах критого типу та просто неба. Особливо корисні вони для будівельних робіт у польових умовах та ремонту будівельної та сільськогосподарської техніки безпосередньо біля робочої зони.
Легкі козлові крани укомплектовуються електричними або ручними талями та іншими підйомними механізмами. Там можуть встановлюватися:

  • Ручні талі;
  • Електричні талі;
  • Ручні лебідки;
  • Електромотори з редуктором

ТИПОВА КОНСТРУКЦІЯ ЛЕГКИХ РУЧНИХ КОЗЛОВИХ КРАНІВ

Козловий ручний кран складається із двох вертикальних опор із розкосами, між якими закріплена горизонтальна балка. Основні несучі елементи можуть мати різну конфігурацію. Для стійок в основному застосовуються трубчасті або коробчасті конструкції, часто телескопічного типу. Як несучий мост встановлюється двотаврова балка або труба круглого або прямокутного перерізу.

Вибір профілю несучих конструкцій залежить від вантажопідйомності пересувного крана та сфери його використання. Також це пов'язано з типом застосовуваного підйомного пристрою.
Ручні пересувні крани дуже легко монтуються бригадою в 2-3 особи протягом 30-45 хвилин практично без застосування спеціальних складних інструментів. Вони складаються з 8 – 10 окремих частин, які легко стикуються та закріплюються затискачами, болтами чи спеціальними замками.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ РУЧНИХ РУХОВИХ КРАНІВ КОЗЛОВОГО ТИПУ

Козлові крани з ручною таллю застосовуються для підйому вантажів до 200-300 кг, але при використанні ланцюгової механічної талі з ручним приводом або лебідкою – . Вони застосовуються на автосервісах, складах обмеженої площі, важкодоступних місцях, куди не дістатися важкої вантажопідйомної техніки.
Легкий портальний кран - це мобільна конструкція, яка у більшості випадків обладнується таллю ланцюгового або канатного типу з вантажопідйомністю до 5 тонн і висотою підйому вантажу до 5 метрів. Ширина прольоту несучої балки може досягати 7 метрів. Деякі потужні моделі мобільних кранів мають функцію переміщення підйомної каретки вздовж по балці, що несе. Переміщення здійснюється за допомогою електромоторів або вручну