Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

БУДІВНИЦТВО

Незалежно від масштабів проекту, будівельна галузь вимагає ефективного і надійного устаткування для роботи з вантажами. Наша компанія готова забезпечити забудовників всіх рівнів сучасною технікою, що використовується при: зведенні малоповерхових, каркасних і безкаркасних будівель і споруд різного призначення; будівництві мостів та інших конструкцій.

У нашій компетенції:

  • Розрахунок вантажопідйомності, розробка згідно опитувального листа, виробництво, доставка, установка, сервісне обслуговування і ремонт баштових, козлових, самопідйомних, мостових однобалочних і двобалкових будівельних кранів. Також ми здійснюємо демонтаж обладнання по завершенні робіт.
  • Забезпечення будівельних майданчиків пересувними, стаціонарними, приставними, самопідіймальними баштовими кранами з балочної стрілою.
  • Виробництво, доставка до місця використання обладнання, установка на естакадах або стінах будівлі рейок для переміщення несучих балок мостових кранів, монтаж кранового шляху для опорних і підвісних кран-балок в приміщеннях критого і полукритого типів.
  • Поставка і установка козлових кранів, що використовуються для монтажу збірних промислових і цивільних конструкцій.
  • Установка і демонтаж після закінчення будівництва самопідйомних кранів. Дане обладнання монтується безпосередньо на несучих конструкціях будівлі, і в міру зведення переміщається вертикально вгору за допомогою гідравлічного механізму.
  • Комплектація існуючого кранового обладнання додатковими пристосуваннями - вантажними гаками, магнітами, лебідками, грейферами і ін.
  • Обслуговування та ремонт будівельних кранів в умовах діючої будмайданчика.
  • Модернізація й відновлення будівельних кранів старого фонду з метою підвищення ефективності обладнання.
  • Поставка і встановлення вантажопідіймального обладнання на будівельних майданчиках «під ключ».

Вибір типу крана здійснюється на підставі категорії споруди або будівлі, його проектних габаритів, максимального ваги збірних елементів, технології будівництва, а також розміщення підйомної техніки на загальному плані, що забудовується площі. Крім того, обладнання повинно забезпечувати весь перелік передбачених технологічних процесів. Досвід успішної роботи в галузі - більше 10 років.

 

Зверніться за підбором вантажопідйомного обладнання до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua