Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

НАФТОХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Кранове обладнання, задіяне в нафтохімічній промисловості, змушене працювати в умовах агресивних середовищ, негативно впливають на вузли і механізми обладнання. Вибухонебезпечні суміші, в безпосередній близькості від яких працюють вантажопідйомні механізми або вибухонебезпечні гази, в середовищі яких можуть працювати крани, пред'являють особливі вимоги до проектування вантажопідйомних механізмів. Наша компанія постачальник техніки і компонентів, що відповідають жорстким стандартам прийнятим для нафтохімічної галузі.

У компетенції нашого підприємства:

  • Поставки вантажопідйомного обладнання пожежобезпечного і вибухо-безпечного виконання (ВЛІ).
  • Проектування і виготовлення мостових коксових кранів з прольотами до 46 м і незалежної рухомий кабіною для забезпечення максимального огляду. Устаткування оптимально для ділянок великої площі з виділеної майданчиком для просушки коксу.
  • Поставки окремих вузлів і механізмів, наприклад, барабанів і канатних блоків, зубчастих коліс, підшипників, тензодатчиков і т.д.
  • Аналіз надійності, тестування, сервісне обслуговування і ремонт механізмів без необхідності зупинки виробництва.
  • Модернізація вантажопідйомного обладнання, впровадження інтелектуальних систем управління і контролю.

Проектування кранів важкого режиму передбачає облік безлічі компонентів, необхідних для ефективної роботи в умовах практично безперервного виробництва і агресивних середовищ. Більшість виробів комплектуються стандартизованими механізмами, що дозволяє оптимізувати кількість унікальних запчастин і істотно зменшити вартість і терміни поставки і / або виробництва.


Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів цікавить крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua