Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

ЛОГІСТИКА

Компанія «Гутман Кран» - надійний постачальник портової вантажопідйомної техніки, обладнання для логістичних комплексів і контейнерних терміналів, а також послуг, пов'язаних з обслуговуванням, автоматизацією і технологічною модернізацією діючого обладнання. Наша продукція оснащена згідно останніх напрацювань галузі і укомплектована інноваційними сервісними програмами, що забезпечує можливість цілодобового функціонування в умовах терміналів з високою пропускною навантаженням.

Ми виробляємо, поставляємо і обслуговуємо:

  • Устаткування для розвантаження судів - причальні контейнерні крани-перевантажувачі, портальні крани.
  • Устаткування для контейнерних складів - тилові контейнерні крани, козлові контейнерні крани на пневмоколісному і рейковому ходу, в т. Ч. Автоматичні.
  • Інтермодальні термінали - козлові контейнерні крани на рейковому ходу (автоматичні, керовані оператором) з системами контролю вантажу і запобіганням розгойдування контейнерів.
  • Контейнерні крани важкого режиму для оперативної перевантаження.
  • Деталі, механізми і електроніка - редуктори, двигуни, системи управління і т. д.
  • Системи автоматизації, безпеки оператора і контролю вантажів.

Крани від Компанії «Гутман Кран» надійні, ефективні і повністю виправдовують вкладені кошти. Також нами надаються сервісне обслуговування, що забезпечують працездатність важкої техніки на всьому протязі експлуатації.


Зверніться за підбором вантажопідйомного обладнання до Гумінюк Григорія +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua