Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

ПРОМИСЛОВІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Будівельні матеріали - цемент, залізобетонні вироби, цегла, скло, керамзит і інші - виробляються в складних умовах. На виробничих майданчиках часто виникають запиленість і загазованість, нерідко техпроцеси протікають при високій температурі і великих вібраційних навантаженнях. Крани, що використовуються в промисловості будматеріалів, повинні бути пристосовані до роботи в таких умовах. Вантажне обладнання, яке випускається Компанією «Гутман Кран», в повній мірі відповідають цій вимозі.

 

Компетенції нашої компанії:

проектування, виготовлення, доставка на об'єкт замовника та монтаж кранів різних типів з широким діапазоном швидкостей, плавним пуском і зупинкою, козлових і мостових, одно- і двобалкових, консольних, легких кранових систем.
оснащення кранів різними вантажозахоплювальними пристроями, необхідними при виробництві будматеріалів - траверсами, грейферами, скобами та іншими.
Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта - вивчаємо особливості випускаються будматеріалів, площа і конфігурацію майданчика, інші важливі чинники, і підбираємо обладнання, що оптимально підходить в кожному конкретному випадку. Здійснюємо професійне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів цікавить крана до Гуменюк Григорія +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua