Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Грунтовка, фарбування конструкцій на заводі Компанії «Гутман Кран»

Виконуємо ґрунтування та фарбування листового, профільного прокату і конструкцій методом безповітряного розпилення. Ми виконаємо будь-яку систему лакофарбового покриття за Вашою вимогою, запропонуємо готову або розробимо нову для Ваших умов експлуатації.

Завод металоконструкцій Компанії «Гутман Кран» використовує сучасне обладнання безповітряного фарбування, яке дозволяє нам в стислі терміни, якісно виконувати ґрунтовку і забарвлення листового, профільного прокату, литих і інших металоконструкцій. Ми розробимо будь-яку систему лакофарбового покриття за Вашою вимогою, запропонуємо готову або розробимо нову для Ваших умов експлуатації.

Завод металоконструкцій Компанії «Гутман Кран» виконує ґрунтування та фарбування листового, профільного прокату і металоконструкцій методом безповітряного розпилення. Механізована грунтовка і фарбування листового і профільного прокату, методом безповітряного розпилення (розпорошення фарби без стисненого повітря), забезпечують захист від корозії і довговічність металевих виробів або конструкцій. Сучасний метод безповітряного розпилення грунтовки і фарби, дозволяє отримати максимально якісну плівку, на основі великого тиску (від 200 до 500 атм) з яким вилітає фарба з апарату зі спеціального сопла і падіння тиску до атмосферного. Завдяки безповітряному розпорошення грунтовки і фарби, крім надійного захисту від атмосферних впливів і корозії, листової, профільний метал і металоконструкції набувають гладку рівну поверхню, приємний зовнішній вигляд, запобігає передчасному зносу і непередбачений ремонт металоконструкцій. Безповітряному фарбування дозволяє регулювати товщину покриття, чого важко досягти при інших методах фарбування металовиробів. Для фарбування ми використовуємо особливі фарби, що містять антикорозійні речовини, інгібітори та інші добавки. Ми також дотримуємося технологію фарбування, спочатку виробляємо очищення поверхні, ґрунтовку і тільки потім виконуємо фінішну фарбування металу.