Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Термічне різання металу

Наш завод металоконструкції Компанії «Гутман Кран» проводить роботи з розкрою листового металу на турецькій установці газо-плазмового різання (пантографі) з можливістю комп'ютеризованого оптимального розкрою металу. Точність виготовлення, швидкість розкрою і мінімальний відхід дозволяють нам пропонувати оптимальну якість в стислі терміни.
З помошью нашої газо-плазмового установки ми можемо забезпечити різ металу товщиною до 300 мм (газове різання) і до 50 мм (плазмова різка). Максимальний розмір оброблюваного листового металу 3м. * 12м.

 

Термічне різання металу плазмою і газом

Газо-плазмова різка - це сучасний вид різання металу з використанням в якості різця струмінь плазми і газу. Газо-плазмова різка є перспективною, простий і безпечної, економічно вигідною різкою металу, в порівнянні з лазерними методами і технологіями різання листового металу, низькі показники деформації металу в процесі різання.

Газо-плазмова різка є прогресивним високопродуктивним методом різання металів і тугоплавких матеріалів, таких як леговані і вуглецеві сталі, чавун, кольорові метали (титан, мідь, алюміній) і їх сплави. Температура в плазмової дузі досягає 30 000 ° С, що забезпечує високу чистоту і якість поверхні розрізу металу, дає можливість складної фігурної вирізки виробів і деталей з листового металу, форма різів може бути практично будь-яка.