Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

.......

Виробництво вантажопідйомних кранів Компанії «Гутман Кран»

Жоден сучасний будівельний об'єкт не може обійтися без використання кранової техніки. На виробничих підприємствах і при виконанні приватних робіт також активно використовуються крани. Дане обладнання значно спрощує підйом і переміщення важких габаритних вантажів.

Основний напрямок діяльності нашого підприємства - це виробництво кранів вантажопідіймальних, їх постачання та обслуговування.

Крани Компанії «Гутман Кран» - ідеальне рішення для будівельних майданчиків та інших об'єктів, які потребують техніці з високою вантажопідйомної здатністю.

Крани вантажопідйомні, які виготовляються під брендом Компанії «Гутман Кран» - це сучасне обладнання, що підходить для найрізноманітніших видів робіт. Наше обладнання виробляється з високоякісних комплектуючих за новітніми технологіями, завдяки чому відповідає всім стандартам якості.

Основні переваги кранів Компанії «Гутман Кран»:

  • можливість роботи з кранами в приміщенні і за його межами;
  • висока якість техніки;
  • надійна система безпеки;
  • простота експлуатації.


Крани від «Gutman» - це приклад ефективної роботи професіоналів з виробництва підйомної техніки.

Поставка здійснюється після проходження підйомними пристроями найсуворішої перевірки і всебічних випробувань. Ми доставляємо техніку в домовлені терміни і здійснюємо якісний монтаж кранів на об'єкті Замовника.

Кран мостовий: виробництво, поставка та обслуговування

Виробництво мостових кранів вимагає пильної уваги до деталей, оскільки даний пристрій має досить складною конструкцією. Важливо стежити за тим, щоб міст розташовувався строго паралельно напрямку підкранових колій, перпендикулярно яким розміщуються основні балки. Мостовий кран може включати як один, так і два балкових елемента.

Козлової кран: виробництво та обслуговування

Виробництво козлових кранів має схожі вимоги з виготовленням вищеописаного типу кранів, оскільки козловий кран також відноситься до мостового типу. Основний елемент конструкції козлового крана - це міст, який кріпиться на двох парах опор за допомогою болтів.

Козлові крани і їх виробництво сталі одним з найбільш затребуваних видів діяльності нашої компанії.

Наші крани - це не тільки надійний і ефективний помічник за доступною ціною, а й унікальний дизайн конструкції.

Детальну консультацію з усіх питань ви можете отримати у фахівців нашої компанії, які допоможуть підібрати найбільш відповідне рішення для вашого підприємства і прояснять тонкощі проведення монтажних робіт.

Замовляйте виробництво кранів вантажопідіймальних тільки у надійного виробника.