ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Естакади під технологічні трубопроводи

Необхідність облаштування естакад обумовлена ​​тим, що вони значно полегшують вантажні і розвантажувальні роботи на промислових і сільськогосподарських підприємствах, складах, цехах і дозволяють знизити витрати. У свою чергу кабельні і технологічні естакади дозволяють полегшити обслуговування кабельних систем і трубопроводів, а також облаштувати їх в тому випадку, якщо їх підземна підводка неможлива через особливості і характеристик грунту, а також кліматичних умов конкретної місцевості.

 

При проектуванні параметрів конструкції враховується не тільки вага систем, які будуть прокладені з її допомогою, а й додаткові навантаження, створювані вітром, атмосферними опадами і т.д. Своєчасний облік всіх факторів дозволяє отримати надійну і безпечну естакаду, здатну виконувати свої функції протягом довгого часу.

Виготовлення металоконструкцій колон.

Металоконструкції колон є опорними елементами в конструктивній схемі споруджуваного об'єкта і зазвичай виконуються з широкополочних двутавров або різних прокатних профілів. Є й такі види металоконструкцій колон, які виробляють з труб різного діаметру або з металевих куточків. Зазвичай такі металоконструкції колон застосовуються при невеликих навантаженнях.