Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи плит перекриттів ПК

Плити перекриття пустотні застосовують для спорудження міжповерхових перекриттів при будівництві житлових та виробничих будівель. Порожнечі в пустотних плитах зазвичай мають круглу форму. Повітря в пустотних плитах перекриття дозволяє їм добре ізолювати приміщення, зберігати тепло та поглинати звуки. Саме тому найчастіше плити перекриття пустотні використовують при будівництві житлових приміщень.


Плити пустотні широко застосовуються в проектуванні та будівництві несучих частин будівель та споруд. Порожнечі в таких плитах необхідні підвищення звукоізоляції і зниження загальної маси конструкції. Нижня сторона залізобетонної плити випускається в готовому до обробки вигляді і служить стелею, а верхня - основою підлоги.


Вироби виготовляються методом заповнення бетоном металоформи для пустотних плит, в яку також укладається арматура. Конструкція форми для пустотних плит передбачає спеціальні отвори, в які поміщаються пустотоутворюючі труби. Порожнечі дозволяють полегшити всю конструкцію плити та заощадити бетон.


Завод Компании «Гутман Кран» виготовляє металеві форми для плит з порожнечами з якісної сталі, дотримуючись всіх встановлених ГОСТом розмірів. Вироби включають формуючий піддон з металу з упорами, на які здійснюється натяг арматури перед заливкою бетону і відкидні борти або знімні рамки з отворами для пуансонів.


При замовленні понад дві форми передбачені знижки.

 

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.