Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи колодязів кабельного зв'язку ККС


Кабельні лінії телефонного зв'язку, радіозв'язку, оптоволоконні системи інтернету та телебачення нерідко прокладають під землею, для чого і потрібна організація спеціального простору - колодязя, що забезпечує зручний доступ для проведення регулярних та налагоджувальних робіт, поточних ремонтів, додаткового монтажу та ін.


Кабельні колодязі зв'язку складаються з двох частин, нижньої та верхньої, які, у свою чергу, складаються з горизонтальних поверхонь та половин бічних стінок. Верхня частина оснащується отвором люка (діаметр отвору під люк завжди 600 мм).


Як правило, стінки виробу оснащені монтажними сережками та йоржами. Існує кілька модифікацій кабельних колодязів зв'язку. Залежно від місця встановлення виділяють кутові, прохідні та стаціонарні вироби. Стаціонарні колодязі зв'язку використовуються найчастіше. За формою ККС може бути прямокутними, круглими, призматическими.

 

Существует пять основных моделей железхобетонных колодцев связи: ККС1, ККС2, ККС3, ККС4, ККС5. Цифра маркировки указывает на размер изделия от малого к большему (1-5). Кабельные колодцы связи ККС1 и ККС5 имеют четырехгранную форму, а модели ККС 3,4,5 — восьмигранную.

 

 

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.