Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи палі

Основне призначення залізобетонних паль – витримати всі будівлі та забезпечити міцну опору фундаменту.


Палі застосовуються для цивільного та промислового будівництва, а саме зведення житлових, промислових, будівельних будівель та конструкцій, де ґрунт не має твердості, знаходиться на болотистому, зибучому та пучинистому ґрунті, а також будь-якому іншому нестабільному ґрунту.


Вимоги для виробництва залізобетонних паль прописані у ГОСТ 19804-91.


Спеціальні опалубки подається розчин, тому спосіб виготовлення називається опалубним. Бетон, що заливається в сітку, що армує, повинен бути ущільнений вібраційним впливом. Щоб скоротити термін виготовлення металоформи, її можна нагріти, помістивши в камеру пропарювання, надавши тим самим її термічного впливу.


Постійний попит на ці види ЗБВ дозволяє швидко окупити початкові вкладення у форми для паль залізобетонних та організацію власного виробництва, а саме: форми для виробництва залізобетонних паль, що дозволяють одночасно виготовляти відразу кілька виробів.


При цьому обладнання, яке пропонує наша компанія, завдяки своїй компактності чудово підходить для експлуатації в умовах навіть невеликих виробництв.

 

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.