Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи ПДН 2П30.18, 1П30.18, ПАГ-14, ПАГ-18

Наша організація виробляє різні типи металоформи для дорожнього будівництва. Виготовлення ведеться під стандартизовані ЗБВ або на основі опалубних креслень замовника. Також можливе виготовлення металоформ за кресленнями замовника.

 

Для облаштування покриттів постійних і тимчасових доріг широке застосування отримали дорожні ненапружені плити ПД, П і дорожні плити ПДН, для покриттів аеродромів і доріг для проходу важкої техніки - аеродромні плити ПАГ. Ми виготовляємо весь асортимент форм для виробництва дорожніх плит. Металоформи, що виготовляються на нашому підприємстві, можуть бути для ненапружених дорожніх плит ПД і П, для виготовлення яких використовуються високоякісні матеріали та рифлений метал.

 

Якість лицьової поверхні, що випускаються залізобетонних плит у формах для дорожніх плит, залежить від висоти профілю рифлення, а також якості стику між рифами. Ми випускаємо форми для виготовлення дорожніх плит з висотою рифлення не менше 1,5-2 мм, цей параметр щоразу перевіряється при покупці сталевого листа з рифленням. А також робимо стикування листа рифлення відповідно до вимоги ГОСТ. Форми аеродромних плит, так само як і форми напружених та ненапружених дорожніх плит мають високу міцність та якість, які контролюються на всіх стадіях виробництва.

 

Металоформи для дорожніх плит, що випускаються нами, універсальні і мають можливість напружувати арматуру електротермічним або механічним способом.

 

Металоформи ПДН 2П30.18, 1П30.18 – металоформа призначена для виготовлення залізобетонних плит дорожніх. Металоформи випускаються: одно- та двомісні.

Раздел находиться еще в стадии доработки. Более подробную информацию по этому разделу Вы сможете получить, после завершения работ по нему.