Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи ригелів, колон. 14 метрів.

Ригелі із залізобетону застосовуються в масовому будівництві споруд з великою кількістю поверхів, вони необхідні як опори для каркасів будівель, прогонів та плит перекриття. Будівлі та різні споруди з великим архітектурним задумом є складними з інженерної точки зору: спеціальні вироби із залізобетону здатні витримати значні навантаження. Такими незамінними виробами є будівельні ригелі.

 

У сучасному будівництві ригелі мають високий попит у конструкціях багатоповерхових будинків, а також на об'єктах підвищеної складності. Ригелі застосовуються і для посилення міцності фундаментів будівель збоку. Вони також необхідні для міцності стійок із залізобетону опор ліній електропередач.


Мета того й іншого застосування – досягти більшої несучої здатності при дії навантажень горизонтального плану. Для закріплення опор ліній електропередач використовуються ригелі з важкого бетону. Ригелі необхідні для застосування в районах із найхолоднішими умовами виконання робіт – навіть до -55 градусів включно.

 

Використання ригеля в будівництві зробить будинок міцнішим, знижуючи до мінімуму ризики виникнення руйнівних процесів різного роду, таких як тріщини та усадка споруд. Металоформи ригелів бувають як під арматуру, що напружується, з посиленими торцевими бортами, так і під ненапружувану арматуру. У металоформах для виробництва ригелів, які випускає наш завод, можливе виготовлення ригелів з різними характеристиками.

 

Наші форми для виробництва ригелів універсальні, для виробництва готових виробів не потрібні додаткові навички та спеціалізовані знання. Кожна металоформа оснащена відкидними бортами з шарнірами для простоти вилучення готових виробів. Це дає гарантію цілісності готових ригелів, чого досить складно досягти при транспортуванні таких виробів на великі відстані.

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.