Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Металоформи сходових маршів

Виготовлення сходових мершів широко застосовується як основний елемент залізобетонних сходів у цивільному та промисловому будівництві. Подібні конструкції в основі своїй являють собою безперервний ряд щаблів - звідси і пішла назва "сходові марші".


Сходові марші - це головний елемент залізобетонних сходів, які широко використовуються при будівництві великопанельних житлових будинків та адміністративних будівель, каркасно-панельних та інших споруд різного призначення, що зводяться для цивільних або промислових цілей.

 

Залежно від кількості сходових маршів розрізняють одномаршеві, двомаршеві та багатомаршеві бетонні сходи. Сходовий марш із залізобетону є монолітною конструкцією і є стандартними для встановлення в типових багатоповерхових будинках.


Завод Гутман реалізує форми сходових маршів на вигідних умовах. У нас ви зможете придбати готову конструкцію або замовити свою за наданими кресленнями. Ми гарантуємо швидкі терміни виконання замовлення і відмінну якість обладнання, що вийшло.


За жалем замовника в основу форми сходових маршів може бути встановлений регістр підігріву і, в деяких випадках - вкладиші, що ділять, із застосуванням яких можна змінювати ширину ЗБВ.

 

Форми сходових щаблів ЛЗ випускаються різного виду та конструкції. Форми сходових сходів можна зробити на кількість виробів в ній від 2 штук. Форми сходових щаблів ЛЗ виготовляються універсальним т.к. використовуючи одну металоформу і переставивши в ній вкладиші, можна відрегулювати довжину ступеня до потрібної меншої довжини.


Наше підприємство має можливість проектувати та випускати всі види форм для виготовлення залізобетонних виробів. Якісні форми для щаблів ЛЗ дозволяють створити продукт високої точності. набуваючи металоформ у нас, ви отримуєте масу переваг над конкурентами, а ваші товари будуть користуватися надзвичайним попитом у споживачів!


За бажанням замовника в основу металоформи сходів може бути встановлений регістр підігріву і в деяких випадках — вкладиші, що ділять, із застосуванням яких можна змінювати ширину ЗБВ.


Переваги: 

  • Металоформи сходів виготовляються з мінімальними допусками на похибки, що дозволяє виготовляти продукт високої якості.
  • Завод може виготовити форми за індивідуальними кресленнями замовника.
  • Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти ставали постійними замовниками.
  • Гарантія на всі форми складає 18 місяців із моменту введення в експлуатацію.
  • Призначені для випуску міжповерхових та проміжних сходових майданчиків. Форми сходових майданчиків розраховані на формування одного виробу за цикл. Залежно від моделі, форми дозволять випускати вироби як чотирикутної, так і прямокутної та криволінійної конфігурації.
  • Універсальна форма може бути укомплектована відкидними бортами з різним розташуванням формоутворюючого елемента. Вона дозволяє виробляти ліві та праві вироби в одній формі шляхом її часткового переоснащення.


Переваги:

 

  • Наш завод виготовить на замовлення металоформи сходових майданчиків будь-яких розмірів та конструкції: плоскі, ребристі, з опорними консолями, з прорізами для сміттєпроводів та ін.
  • Форми для виробництва сходових майданчиків виготовляються з урахуванням зручності та економічності їх використання, зберігання у виробничих умовах, а також за їх подальшого транспортування.
  • Великий досвід виробництва металоформ дозволяє нам надати своїм Клієнтам гарантію на металоформи до 18 місяців.
  • Ми постійно ведемо роботи щодо вдосконалення виробів. Тому всі металоформи відрізняються продуманою та доопрацьованою конструкцією, багаторазово випробуваною на реальних виробництвах.

 

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.