Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Виготовлення металоконструкцій колон.

Металоконструкції колон є опорними елементами в конструктивній схемі об'єкта, що будується, і зазвичай виробляються з широкополочних двутаврів або різних прокатних профілів. Є й такі види металоконструкцій колон, які виробляють із труб різного діаметру або з металевих куточків. Зазвичай, такі металоконструкції колон застосовуються при невеликих навантаженнях.

Металоконструкції колон розрізняються за типом поперечного перерізу:

 

  • Прямокутні. Профіль такого виду металоконструкцій колон виготовлений у вигляді геометричного контуру - чотирикутника. Найпоширеніший варіант цього типу перерізу – квадрат.
  • Круглі. Дані металеві конструкції колон мають переріз у вигляді круга. Найчастіше вони виробляються із сталевих труб.
  • Двотаврові. Перетин цих металоконструкцій колон ще називають двотаврами, оскільки за формою воно схоже на букву «Н». Металоконструкції колон з двотавровим профілем можуть бути як з однаковою довжиною і шириною перерізу, так і відрізнятися.


А також, металоконструкції колон відрізняються технологіями та методиками виробництва:


Зварні металоконструкції колон виготовляються за допомогою автоматичного зварювання. Вихідним матеріалом у виробництві є металеві листи, які спочатку розтягуються та згортаються за потрібною формою (зазвичай у вигляді двотаврового або прямокутного профілю). Для проведення цієї операції необхідний спеціальний зварювальний станок.

Прокатні металоконструкції колон (круглого перерізу) виготовляються за методиками гарячої безшовної обкатки з металевих заготовок. Спочатку металозаготовки нагрівають, потім їх прошивають. Для виготовлення прокатних металоконструкцій колон використовують спеціальний станок, на якому проводиться прокатка заготовок.

Металоконструкції колон випускаються з постійним та змінним перетином.

Ще зустрічаються металоконструкції колон із ступінчастим перетином. У будівництві види та типи металоконструкцій колон можуть комбінуватися для надання конструктивним формам вишуканості та ексклюзивності. А може застосовуватися лише один вид металоконструкцій колон залежно від умов ТЗ проекту та особистих побажань клієнта. Зауважимо, що процес проектування металоконструкцій колон розглядається з позиції зменшення металомісткості. Тому іноді доводиться змінювати перерізи, що призводить до зменшення витрати металу, необхідного виготовлення металоконструкцій колон.


У сучасній архітектурі виробництво і виготовлення металоконструкції колон дозволяють досягти потрібного візуального ефекту, при цьому маса цих конструкцій не така висока, що не заважає їм служити кріпленням до фундаменту і одночасно виконувати додаткові функції при розподілі навантажень та інших силових впливів. Помічено, що найчастіше мають попит металоконструкції колон зі змінним перетином. В цілому ж, пристрій металоконструкції колони включає й інші елементи - оголовок, база та іноді консоль, які найкраще розглядати детально.


Наша компанія займається виробництвом та виготовленням металоконструкцій колон. Також ми використовуємо у будівництві швидкомонтованих об'єктів інші металеві конструкції власного виробництва. 

Для того, щоб прискорити виконання замовлення, Ви можете переглянути наш онлайн каталог готових металевих конструкцій і надіслати листом фотографію обраної конструкції, після чого ми скажемо Вам точну вартість і терміни виконання замовлення. Також ми чекаємо на Ваші замовлення по телефону! Будемо раді співпраці!