Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кабельні естакади

Кабельні естакади є наземними металевими конструкціями, що використовуються для фіксації кабелів, у тому числі силових, над землею. Найчастіше подібні конструкції застосовуються на промислових об'єктах, на яких ускладнене або неможливе влаштування підземних каналів або ж вони зайняті іншими комунікаціями. Крім того, такий спосіб прокладання кабелів дозволяє уникнути негативного впливу хімічних сполук, що містяться в ґрунті, а також значно спрощує процес огляду стану кабелів, їх ремонт та заміну.

Так як на будь-якому промисловому підприємстві використовується велика кількість одиниць техніки та обладнання, кабельна естакада повинна витримувати велику вагу та об'єм мереж, відрізнятись вітро- та снігостійкістю, витримувати негативний вплив атмосферних опадів без втрати характеристик, у тому числі завдяки наявності спеціальних антикорозійних покриттів.

Кабельні естакади можуть бути технологічними та спеціальними. Під технологічними розуміються конструкції, які використовуються не тільки для прокладання самих кабелів, але і для фіксації іншого обладнання. Спеціальні конструкції використовуються виключно для монтажу кабелів.

Проект кабельної естакади може припускати, що у майбутньому конструкція використовуватиметься для двосторонньої чи односторонньої прокладки кабелю. Двосторонні вироби є більш дорогими конструкціями, але дуже швидко виправдовують зроблені вкладення завдяки тому, що призначені для фіксації більшої кількості кабелів (до 60 одиниць).

Виділяють також непрохідні та прохідні кабельні естакади. Прохідні оснащуються спеціальними містками, за допомогою яких здійснюється обслуговування кабелів. Непрохідні обслуговуються за допомогою спеціальних механізмів.

Монтаж кабельних естакад найчастіше здійснюється на фундамент, зроблений за допомогою гвинтових паль, або в залізобетонний фундамент. На місце установки подібні конструкції поставляються в розбірному вигляді, що значно полегшує та здешевлює їхнє транспортування.