ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Будівництво ангарів для сховищ картоплі

Фермерське картофелехраніще - швидке за спорудження для вирішення нагальних аграрних завдань
Захистити картопля від згубного впливу вологи, опадів і шкідників і забезпечити його зонірованноє зберігання, швидку сортування і відвантаження здатне картоплесховище. Це модульне спорудження, яке створюється на основі жорсткого каркаса і листового металу.

Чому варто побудувати картоплесховище із сталевих листів?
Тонкостінні конструкції не вимагають організації важкого і глибокого фундаменту. А простота збірки не має на увазі найму бригади будівельників. Дані показники дають можливість скорочувати трудовитрати і виділений на будівництво бюджет.

Необхідно відзначити і жорсткість конструкції. При проектуванні складу для картоплі для нього вибираються профлисти або металеві панелі, які відповідають стандарту ГОСТ, наприклад, оцинкована сталь. Кріплення, перекриття та елементи каркаса перевіряються на відповідність ТУ. У підсумку виходить ангар, який не боїться вітру, холоду, рясних дощів і граду. При цьому розраховане може бути картоплесховище на 1000 тонн і більше.

Щоб забезпечити належне складування і швидко бракувати зіпсований картопля, регіональним аграріям ми пропонуємо зручне і зонірованноє картоплесховище.