Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Будівництво ангарів для сховищ картоплі

Фермерське картоплесховище – швидкомонтована споруда для вирішення невідкладних аграрних завдань. Захистити картоплю від згубного впливу вологи, опадів та шкідників та забезпечити його зоноване зберігання, швидке сортування та відвантаження здатне картофелесховище. Це модульна споруда, яка створюється на основі жорсткого каркасу та листового металу.

Чому варто побудувати картоплесховище із сталевих листів?

Тонкостінні конструкції не вимагають будівництва важкого та глибокого фундаменту. А простота складання не передбачає найму бригади будівельників. Дані показники дають можливість скорочувати трудовитрати та виділений для будівництва бюджет.

Необхідно відзначити і жорсткість конструкції. При проектуванні складу для картоплі для нього вибираються профлисти або металеві панелі, які відповідають стандарту ГОСТ, наприклад, оцинкована сталь. Кріплення, перекриття та елементи каркаса перевіряються на відповідність ТУ. У підсумку виходить ангар, який не боїться вітру, холоду, рясних дощів і граду. При цьому розраховане може бути картоплесховище на 1000 тонн і більше.

Щоб забезпечити належне складування та швидко відбраковувати зіпсовану картоплю, регіональним аграріям ми пропонуємо зручне та зоноване картоплесховище.