ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Форма сталева для виготовлення залізобетонного виробу ГЕКСАБІТ

Гексабіти відносяться до фасонних бетонних блоків і входять до складу комплексних берегоукріплювальних споруд різного типу та призначення, з метою забезпечення необхідної надійності та безпеки при експлуатації акваторії, причалів та підводних стендів. Гексабіти мають складну геометричну форму, виливаються без застосування арматури, виготовляються масою від 1 до 25 тонн.

 

Якісну поверхню забезпечує правильна геометрія конструкції та мастило опалубки при виготовленні. При виробництві гексабіту не використовуються арматурні решітки, тому сам виріб не зазнає навантажень на стиск та розтяг.

 

Для виготовлення гексабіт металоформу встановлюють на вібростол і змащують спеціальним складом, який виключає прилипання бетону до внутрішніх стінок форми. Металоформу заповнюють бетоном, призначеним для використання в гідротехнічних спорудах, що мають склад менш схильний до впливу агресивного середовища морської води.

 

Форма сталева для виготовлення залізобетонного виробу (для берегозахисних та огороджувальних споруд) ГЕКСАБІТ.

 

Розділ знаходиться ще на стадії доопрацювання. Більш детальну інформацію з цього розділу Ви зможете отримати після завершення робіт по ньому.