ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Будівництво овочесховіщ під ключ

Зберігання врожаю - це важлівій напрямок в харчовій промісловості. Попит на свіжі фрукти та овочі спостерігається практично всегда, Незалежності від сезону, тому забезпечення спожівачів вірощеною продукцією є хороші ідеєю для бізнесу.

Будівництво овочесховіщ сучасного типу дозволяє істотно скоротіті Відсоток Втрата врожаю. Gutman предлагает модернізовані швідкобудуюємі споруди, обладнані за всіма Сучасний стандартами, с помощью якіх можна цілий рік зберігаті овочі перед їх транспортування на торгові точки.

Ми пропонуємо будівництво овочесховіщ в Україні з легких металоконструкцій, в якіх легко создать оптімальні кліматичні умови и підтрімуваті чистоту. Кроме того, наші комплексні будівельні решение відповідають санітарно-гігієнічнім нормам. Без Зайве витрат енергоспоживання Ві зможете Забезпечити врожаю необхідну температуру и рівень вологості.

Будівництво овочесховищ, ціна в Україні

Наші споруди дуже швидко окупаються, адже будівництво овочесховищ дозволяє істотно зменшити втрати сільськогосподарської продукції. Якщо виникає необхідність, можна без великих витрат зробити перепланування, добудувати або навіть перенести комплекс в інше місце.

Будівництво швидкомонтованих овочесховищ передбачає використання збірних металоконструкцій з високими показниками надійності, міцності і стійкості до вітрових навантажень. У нас ви зможете замовити проект споруди, в якому буде легко сортувати, відбирати і контролювати урожай.

Ми пропонуємо будь-якої складності будівництво овочесховищ, ціна залежить від обсягу приміщень і додаткових побажань замовника. Для забезпечення кращого збереження врожаю, слід періодично проводити дезінфекцію стін і підлоги.

Будівництво овочесховищ під ключ, ціна від виробника

Будівництво овочесховищ під ключ дозволяє отримати спорудження з ідеально продуманим проектом, реалізація якого дозволить створити найбільш сприятливі умови для заощадження цінних властивостей фруктів, овочів і коренеплодів. Перед початком будівельних робіт варто добре задуматися над вибором місця розташування. Необхідна хороша транспортна інфраструктура і доступність як виробників фруктів і овочів, так і точок їх збуту.

Замовляйте у Gutman будівництво овочесховищ під ключ, ціна Вас неодмінно здивує, і можете бути впевнені, що інвестиція досить швидко себе окупить.