Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Проектування і монтаж систем тривалого зберігання зерна

Наша компанія займається виробництвом і установкою систем тривалого зберігання зерна та рекомендує підприємствам сільського господарства використовувати тільки їх. Зерносховище для зерна гарантує збереження якості та відповідність технічним вимогам кінцевого продукту.

  • Типові підлогові металеві зерносховища створюють за стандартним проектом для різних обсягів. Крім цього є індивідуальні рішення для зерноскладів силосного типу.
  • Обслуговування замовлення починається з проектувально-вишукувальних робіт та складання кошторису. Після підготовки майданчика закладають фундамент і прокладають основні комунікації. Доставляють готові блоки аркових ангарів під зберігання зерна. Встановлюють металоконструкції і виконують монтажно-будівельні роботи. Завершальний етап - установка обладнання та здача споруди.
  • Наша компанія виконує виробництво, будівництво та монтаж силосних зерносховищ під ключ за прийнятною ціною в короткі терміни. Зв'яжіться з нашим менеджером Гуминюк Григорієм за номером телефону +380 50 38-152-70 і ми обговоримо ваш проект.

Склад і призначення комплексу Системи Зберігання зерна

  • Системи тривалого зберігання зерна являють собою найбільш надійний та затребуваний комплекс з повним забезпеченням усіх етапів.
  • Бурти і траншеї. Призначені для тимчасового зберігання врожаю на відкритому повітрі в спеціальній тарі або насипом.
  • Полімерні рукава. Багатошарові мішки з герметично запакованою продукцією створюють умови для зберігання шляхом виключення доступу кисню.
  • Склад-ангар підлогового зберігання зерна. Підлогові ангари припускають розміщення насіння культур одного сорту на підлозі.