Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

КОНТЕЙНЕРНИЙ КРАН (контейнерний перевантажувач)

Контейнерні крани (контейнерні перевантажувачі) типу працюють на рейковому ходу і обслуговують, як правило, залізничний фронт терміналу. Контейнерний кран може виконувати весь комплекс перевантаження контейнерів: від вивантаження з залізничних платформ та складування всередині порталу крана до перевантаження їх на автомобільний транспорт.

 

Для підведення живлення до електроустаткування кран комплектується гнучким живильним кабелем, який намотаний на барабан, або системою тролейного токопідводу. Для реалізації розвороту контейнерів крани комплектуються поворотною траверсою або поворотним візком, контейнерним спредером.

В контейнерних перевантажувачах висока швидкість обробки контейнерів забезпечується за рахунок ⌊⌋ - подібної конструкції з нижнім ригелем, що дозволяє проносити 20-45-футові контейнери між опор крана без розвороту на всій висоті підйому, а також просторового підвісу спредера, що гасить коливання.

Крани від Компанії «Гутман Кран» надійні, ефективні і повністю виправдовують вкладені кошти. Також нами надаються сервісне обслуговування, що забезпечують працездатність важкої техніки на всьому протязі експлуатації.


Зверніться за підбором вантажопідйомного обладнання до Гуменюк Григорія +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua