Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Українська компанія «Гутман Кран» пропонує Вам професійне проектування підкранових колій і наземних кранових естакад. Ми ефективно поєднуємо сучасні технології і рішення з індивідуальними вимогами кожного клієнта.

Проектування кранових естакад від Компанії «Гутман Кран»:

Кранові естакади

 • естакади які вільно стоять (колони встановлюються на власному фундаменті);
 • вбудовані кранові естакади (встановлюються опорні фланці, які спираються на колони);
 • естакади з кріпленням до кроквяних фермам.


Як ми працюємо

Робота компанії з проектування підкранових колій та кранових естакад проходить в кілька етапів.

 1. Визначення обсягу робіт. Для цього, фахівці компанії проводять з замовником консультацію по телефону або виїжджають на об'єкт, таким чином, вони збирають і обробляють необхідну інформацію для виконання подальшої роботи.
 2. Отримання технічного завдання від замовника.
 3. Підготовка проекту. Інженери працюють над ескізом майбутнього місця розташування підкранових колій, після чого погоджують даний проект з замовником.
 4. Розрахунок вартості всіх робіт. Після проектування, складається перелік майбутніх робіт і їх оцінна вартість. Це такі роботи як монтаж і випробування підкранових колій.

Також, наша компанія розробляє проекти для мостових і козлових кранів. Проектна документація кранового шляху козлового крана включає в себе спеціальний перелік документів.

Документація на крановий шлях козлового крана:

 • проект виконання робіт (ППР) для влаштування рейкового шляху;
 • проект рейкового шляху;
 • викопіювання з стройгенплана;
 • вимоги по експлуатації рейкових шляхів.

Проектування підкранових колій - це дуже трудомісткий і відповідальний процес. Від того наскільки якісно виконаний проект залежить, перш за все, безпека людей, стійкість механізму вантажопідіймального крана до зносу і безперебійна робота обладнання.

Всі роботи з проектування проводяться, відповідно до нормативно-правових вимог.

Компанія «Гутман Кран» гарантує Вам високоякісний сервіс. Високоякісне підйомне устаткування, яек спроектоване нами, задовольнить повністю вимоги Вашого виробництва.

Інженери Компанії «Гутман Кран» детально вивчають побажання своїх клієнтів, майбутнє місце розташування обладнання і особливості бізнесу клієнта. Таким чином, наші клієнти отримують якісний і професійний проект підкранових і кранових шляхів і проект кранових естакад, які відповідають усім нормативним вимогам і побажанням клієнта.