Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості
Тиристорний електропривод (кранова панель)Частотні електроприводи і програмовані логічні контролериПриводи постійного струму для кранів (DC / DC)

Керування електроприводом вантажопідйомного крану може відрізнятися в залежності від призначення, способу керування і умов регулювання. Сучасна система керування електроприводом найчастіше працює за допомогою мережі змінного струму. Це пояснюється удосконаленням систем частотно-регульованого електричного приводу.

Апарати керування електроприводами

Ми займаємося заміною застарілих контакторних-релейних панелей на системи управління, що організовані на базі тиристорного електроприводу і частотного перетворювача.

Частотний асинхронний перетворювач призначений для зміни частоти електричного струму. Управління частотними електроприводами здійснюється за допомогою тиристорних перетворювачів і мікропроцесорних пристроїв автоматичного регулювання.

Наші фахівці виконують такі основні види робіт:

  • виробництво і проектування систем управління електроприводом;
  • установка і модернізація кранових, конвеєрних, верстатних та інших типів механізмів.


У своїй роботі ми використовуємо частотні перетворювачі від світових виробників (Moeller (Eaton), Schneider Electric, Roxroth, Vacon, Siemens, Danffos, Control Techniques, SWF, Lenze, Mitsubishi, Hyundai, Optima, DAB, Honeywell, Winner, Omron, Hitachi, LS (виробник LG) і ін.).