Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Крани козлові призначені для навантаження і розвантаження різних важких вантажів в закритих складських приміщеннях або на відкритих складах (їх конструкція дозволяє це). Кран козловий загального застосування може мати вантажопідйомність до 60 тон, а проліт близько 34,5 метрів.

 

Як вибрати кран козловий електричний

При виборі, насамперед, необхідно визначитися з необхідними габаритами вантажів і їх масою. Потім важливо зрозуміти, де Ви зможете використовувати куплений вантажопідйомний кран, і наскільки великим є простір, на якому буде експлуатуватися пристрій.

Козловий кран ціна, продаж

Будьте впевнені, досвідчені фахівці допоможуть Вам вибрати найбільш придатною варіант з урахуванням всіх технологічних процесів, які присутні на Вашому підприємстві. Ціна козлового крана від ряду характеристики кінцевого обладнання, про що Вам детально розкажуть при зустрічі з нашими фахівцями. Ми допоможемо не тільки правильно підібрати козловий кран, продаж якого виконується через наш київський філіал, але і допомогти в установці обладнання, його налаштування і подальшої експлуатації.

Козлової кран Компанії «Гутман Кран» - кращий вантажозахватний пристрій
Перед Вами стоїть завдання організувати будівництво великого об'єкта? Тоді Ви повинні розуміти, що таку роботу неможливо здійснити без кранів - спеціальних вантажопідйомних машин, які здатні полегшити процес роботи з вагами.

Сучасні крани козлові (інша назва: кран портальний козловий) виготовлені з якісних матеріалів із застосуванням інноваційних технологій, що дозволяє їм похвалитися відмінними характеристиками: простота в експлуатації, надійність і безпеку, універсальність застосування в різних умовах.

Слід зазначити те, що конструкція даного типу крана має безліч переваг, порівняно з іншими видами кранів. Конструкція козлового крана коробчатая або її ще називають лістобалочной. Вона має підвищену міцність від утоми, а вантажна (або опорна) візок дає можливість збільшити надійне використання крана, а також, допомагає в техобслуговуванні козлового крана.

Переваги козлових кранів виробництва Компанії «Гутман Кран»


Крани козлові від виробника Компанії «Гутман Кран» володіють такими характеристиками:

  • простота в управлінні,
  • надійність і міцність конструкцій,
  • можливість проводити ремонтні роботи,
  • довгий термін експлуатації,
  • відносно невисока вартість.

Здійснюючи виробництво козлових кранів, завод Компанії «Гутман Кран» дотримується всіх встановлених норм і стандартів якості.

Різні крани застосовуються при цивільному і промисловому будівництвах, проведенні вантажно-розвантажувальних і інших робіт. Козлові електричні крани істотно відрізняються своїми характеристиками, а, значить, і ціною. Ціна козлового крана також залежить від ряду факторів, докладніше можна ознайомитися звернувшись до відділу продажів.

 

Ремонт козлового крана

Ремонт крана - послуга, якою Ви можете скористатися при необхідності. У нас є все необхідне обладнання для діагностики і ремонту, а також повний штат кваліфікованих фахівців. Замовляючи послугу ремонту крана в Компанії «Гутман Кран», Ви забезпечите максимальний термін служби вантажопідйомного обладнання.

Проектування крана

При необхідності можна замовити проект крана і виготовити козловий кран для роботи з дуже великими і важкими вантажами (опорний кран, будівельно-монтажний козловий кран) або ж вибрати модель загального призначення (звичайний козловий кран). Також є можливість підібрати і щодо бюджетний варіант - підвісний кран.