Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

ПІДІБРАТИ ГРЕЙФЕР ЗА ТЕХНІЧНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ:

Щоб придбати грейфер оптимальної спеціалізації, необхідно правильно проаналізувати технічні характеристики. Фахівці виробничої компанії "Гутман Кран" допоможуть вам розібратися в тому, що потрібно враховувати, оцінюючи види грейферів – вантаж, з яким доведеться працювати устаткуванню та місце безпосередньої установки пристрою. Вантажопідйомність машини під час аналізу її можливостей розраховується як сума маси потенційного вантажу та ваги грейфера.

Основна класифікація спредерів

Головні параметри спредера це вантажопідйомність та розміри. Контейнери бувають 20 і 40 футовими, отже, спредери будуть відповідних розмірів. Ці характеристики найчастіше пов'язані між собою, тобто, захоплююче пристосування, розраховане на 40-футовий контейнер, матиме більшу вантажопідйомність.

У той же час, спредери можна класифікувати і за принципом дії:

  • Автоматичні спредери. Можуть похвалитися високою швидкістю роботи. Робота стропальника мінімізована, замки відкриваються та закриваються автоматично. Крім того, такі моделі більш прості та вигідні в обслуговуванні, тому що не використовують у своїй роботі будь-які види енергії – електричної, пневматичної чи гідравлічної.
  • Моделі з ручним або напівавтоматичним приводом. В даний час вони використовуються рідко, зважаючи на те, що, незважаючи на доступну вартість, повинні обслуговуватися стропальником. Набагато практичніше застосовувати автоматичну траверсу.
  • Автоматичні спредери є найбільш популярним типом пристроїв т.к. суттєво скорочують технологічні операції та не вимагають участі великої кількості персоналу. Так, спредер розміщується над контейнером, захоплення примикають до фітингів контейнерів, відбувається опускання гака крана, спрацьовує спеціальний механізм, повертає замки та фіксує траверсу на контейнері для подальших маніпуляцій із вантажем.