Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий металургійний кувальний

Крани мостові металургійні кувальні призначені для роботи в ковальсько-пресових цехах, де забезпечують подачу і кантовку заготовок в процесі кування на пресах. Вантажопідйомність кувального крана характеризується сумою мас самої заготовки і застосовуваних для захоплення заготовки пристосувань.

Кувальний кран складається з головного і допоміжного візка, що переміщуються відповідно по головному і допоміжному мостам, з'єднаним між собою шарнірними зчепами. При цьому механізми пересування кувальних кранів встановлюються на головному мосту. До гака головною візка кріпиться кувальний кантувач, який за допомогою шарнірної ланцюга підтримує заготовку в процесі кування і забезпечує її обертання навколо горизонтальної осі.

Ланцюг підтримує патрон із закріпленою в ньому цапфою злитка. Оскільки маса оброблюваного злитка істотна, патрон має велику довжину. На кінці патрона встановлений кільцеподібний противаиль, який за допомогою ланцюга кріпитися до гака допоміжного підйому.

Сам процес кування здійснюється верхнім бойком преса. При кожному ударі верхнього бойка відбувається зміщення заготовки вниз наполовину ходу верхнього бойка. При цьому разом із заготівлею зміщується вниз і ланцюг кантователя. 

Кувальні крани можуть здійснювати пересування заготовки різними засобами: із застосуванням патрона, без патрона або в оправі.

За підтримки заготовки за допомогою патрона на ланцюг кантователю створює навантаження, яке у багато разів перевищує вагу заготовки. Це пов'язано з консольним розташуванням заготовки щодо точок підвісу. Тому, як правило, патрон використовується при обробці коротких заготовок.

Оскільки кувальний кран під час кування неминуче сприймає технологічні зусилля від преса або молота, то при його проектуванні особлива увага приділяється зниженню динамічних перевантажень.

 

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів металургійного крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua