Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий гартівний металургійний

Гартівні металургійні крани застосовуються в термічних цехах машинобудівних заводів і призначені для виконання підйомно-транспортних операцій, необхідних у процесі гартівних робіт: подачу виробів в нагрівальні печі, підйом нагрітих виробів, занурення виробів в гартівні ванни, а також ряд допоміжних операцій по обслуговуванню устаткування термічних цехів .

Гартівний металургійний кран складається з моста типовї рамної конструкції (головні прогонові балки в зборі з торцевими балками) і механізмів, що відповідає підвищеними в порівнянні з кранами загального призначення швидкостями, і, відповідно, великими встановленими потужностями електродвигунів. Високі швидкості переміщення вантажу необхідні для забезпечення мінімізації втрат температури нагріву заготовки, для забезпечення однорідності структури заготовки за обсягом і є найважливішими параметрами гартівних кранів.

Для досягнення незмінно високої якості термообробки крім високих швидкостей потрібно забезпечити відсутність або мінімізувати і швидко погасити розгойдування вантажу. При вирішенні завдання зі збільшення швидкостей проектувальники стикаються з необхідністю швидкого гасіння коливань (розгойдування) вантажу з неминуче високими силами інерції, що негативно впливають на маси металоконструкції гартувального крана. Тому для отримання оптимальної вартості машини при замовленні і розробці кранів такого типу від конструкторів і замовника, перш за все, потрібно досягнення оптимального поєднання цих параметрів (швидкостей).

При вирішенні задачі гасіння коливань (розгойдування) вантажу особливе значення має автоматизація процесів управління приводами з використанням спеціального програмного забезпечення. Як правило, перенесення заготовок від печей до ванн здійснюється за відомими траєкторіями / точкам, що дає можливість автоматизувати процес перенесення заготовок, використовуючи координатні точки і застосування в спеціальній програмі управління неравноускоренних змін швидкостей, що істотно зменшить амплітуди розгойдування вантажу і скоротить цикл перенесення.

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового металургійного гартувального крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

У наведеній таблиці технічні характеристики базової лінійки мостових металургійних гартівних кранів вантажопідйомністю від 40/10 тонн до 450/150 тонн. За вашим бажанням значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на бруківці металургійний ливарний кран.

 

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів цікавить крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua