Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

МПУ (Легкі козлові крани)

Малий пересувний козловий кран простий в устрої і незамінний на невеликих складах, в ремонтних майстернях, складальних цехах і ін. Виробничих об'єктах, де потрібно економити кожен міліметр простору.

У багатьох випадках використання міні козлових кранів (ручних або легких козлових кранів) є найбільш розумним і економічним рішенням. Вони застосовуються для навантаження промислових і сільськогосподарських товарів, ремонтних і монтажних робіт в невеликих майстерень, цехах, невеликих складах критого типу і під відкритим небом. Особливо корисні вони для будівельних робіт в польових умовах і ремонту будівельної і сільськогосподарської техніки безпосередньо біля робочої зони.

Легкі козлові крани укомплектовуються електричними або ручними талями і іншими підйомними механізмами. На них можуть встановлюватися: 

  • Ручні талі;
  • Електричні талі;
  • Ручні лебідки;
  • Електромотори з редуктором

Типова КОНСТРУКЦІЯ ЛЕГКИХ ручних козлових кранів

Козлової ручної кран складається з двох вертикальних опор з розкосами, між якими закріплена горизонтальна балка. Основні несучі елементи можуть мати різну конфігурацію. Для стійок, в основному, застосовуються трубчасті або коробчаті конструкції, часто телескопічного типу. В якості несучого моста встановлюється двотаврова балка або труба круглого або прямокутного перерізу.

Вибір профілю несучих конструкцій залежить від вантажопідйомності пересувного крана і сфери його використання. Також це пов'язано з типом застосовуваного підйомного пристрою.
Ручні пересувні крани дуже легко монтуються бригадою в 2-3 чоловік протягом 30-45 хвилин практично без застосування спеціальних складних інструментів. Вони складаються з 8 - 10 окремих частин, які легко стикуються і закріплюються затискачами, болтами або спеціальними замками.

 

Експлуатація ручних ПЕРЕСУВНИХ кранів козлового ТИПУ

Козлові крани з ручним талем застосовуються для підйому вантажів до 200- 300 кг, але при використанні ланцюгової механічної талі з ручним приводом або лебідкою в/п може бути - до 5т. Вони застосовуються на автосервісах, складах обмеженій площі, важкодоступних місцях, куди не добратися важкої вантажопідйомної техніки.


Легкий портальний кран - це мобільна конструкція, в більшості випадків обладнується талю ланцюгового або канатного типу з вантажопідйомністю до 5 тон і висотою підйому вантажу до 5 метрів. Ширина прольоту несучої балки може досягати 7 метрів. Деякі потужні моделі мобільних кранів мають функцію переміщення підйомної каретки уздовж по несучій балці. Переміщення здійснюється за допомогою електромоторів або вручну