Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Реконструкція та модернізація кранів від Компанії «Гутман Кран»

Техніка, встановлена для підприємства, згодом перестає повною мірою справлятися з поставленими завданнями. Проте заміна зношеного устаткування які завжди може стати економічно виправданим рішенням. У більшості випадків проблему допоможе усунути реконструкція та модернізація вантажопідіймальних кранів. Дані операції дозволять продовжити термін експлуатації техніки, скоротити витрати на електроенергію та підвищити вантажопідйомну спроможність крана.

Модернізація кранів

Модернізація електрообладнання кранів виконується відповідно до проекту, складанням якого займаються спеціалізовані організації. Модернізація мостових кранів та модернізація козлових кранів може знадобитися у таких випадках:

  • необхідність збільшення вантажопідйомності та підйомної висоти, а також потреба в інших типах модернізації, за допомогою яких можна буде перерозподілити навантаження та покращити систему безпеки;
  • необхідність зміни приводного механізму підйомного крана. Модернізація козлового крана, як правило, передбачає заміну релейно-контакторної системи управління на частотні перетворювачі, які забезпечують плавний спуск та зниження рівня шуму при роботі, а також перешкоджають розгойдування вантажу в процесі підйому.

Реконструкція кранів

Ремонт-реконструкція кранів передбачає комплекс робіт із зміни основних параметрів крана. Наприклад, реконструкція вантажопідіймальних кранів може супроводжуватися установкою вантажозахоплювального пристрою, не передбаченого виробником підйомного обладнання.

Реконструкція мостових кранів може включати такі роботи: зміни способу управління (наприклад, установка дистанційної системи управління), додавання функції технологічного або комерційного зважування на крані та ін.

Зверніть увагу, що в процесі складання проекту необхідно враховувати фактичний стан техніки: корозію металевих деталей, наявність пошкоджень, ступінь зношування та ін.

Модернізація кранів, при якій керування краном з кабіни переводиться на керування з підлоги, повинна бути узгоджена з органами технагляду, а доступ робітників до такого крана повинен здійснюватися у строго встановленому порядку. У той же час, гакові крани важкого режиму не потребують дозволу на переобладнання для роботи з грейфером або магнітною шайбою. Даний тип реконструкції власник може здійснити самостійно, відобразивши його у технічному паспорті крана.

Наші спеціалісти виконують всі необхідні розрахунки та здійснюють якісну модернізацію кранів на підприємствах для мостових, козлових та інших типів кранового обладнання. Ми допоможемо підібрати найбільш підходящий варіант для Вашого бізнесу.