Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Дуже часто земельні ділянки накладають жорсткі обмеження на розміщення будівель, при цьому кожен замовник бажає максимально освоїти свою земельну ділянку. Для цього ми розробляємо унікальні конфігурації будівлі.

Також при будівництві унікальних будівель таких як торгові центри, магазини та автосалони будівлі просто необхідний виразний вигляд, при цьому функціональне зонування внутрішніх приміщень також додає вимоги до конфігурації будівлі.

Серія Ексклюзив - це будинки з унікальними характеристиками:

  • Нестандартна конфігурація будівлі у плані.
  • Нестандартна конфігурація фасадів, відмінна від прямокутної форми.
  • Наявність напівповерхів та інших унікальних конструктивних елементів.

Зазвичай сортовий металопрокат приходить із заводу довжиною 12м, для зменшення відходів у ході розкрою, у наших серійних будинках ми завжди прив'язуємося до уніфікованого кроку 6м. Серія Ексклюзив, звичайно буде найдорожчим з наших будівель, але ця серія дозволяє обійти всі обмеження і отримати саме ту будівлю, яка вам потрібна.

Основні технічні характеристики серії будівель:

  • Ширина: не обмежена
  • Висота стіни: не обмежена
  • Довжина: не обмежена

Основний несучий каркас: основні несучі рами: зварні двотаврові колони та ригелі. Виготовляються із сталі 09Г2С. Всі зварні конструкції проходять дробоструминну обробку і покриваються ґрунтовкою в 2 шари товщиною 80 мкр. Застосування високоміцної сталі дозволяє суттєво знизити металоємність конструкцій та відповідно знизити витрати на влаштування фундаментів та монтаж будівлі. Кріплення колон основного металокаркасу, що несе, до фундаментів здійснюється анкерними болтами.

Можливі наступні кольори ґрунтового покриття: сірий і темно-червоний, додатково під замовлення конструкції можуть бути захищені від корозії спеціальною фарбою цинку.