Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Капітальний ремонт вантажопідіймальних кранів в Компанії «Гутман Кран».

Ремонт кранів є відповідальним завданням, оскільки це обладнання вважається одним з найважливіших елементів технічного оснащення будівельного об'єкта. Звертаємо вашу увагу, що якщо тягнути час у разі виникнення будь-яких несправностей обладнання до повної поломки, то може знадобитися капітальний ремонт кранів. Рекомендуємо своєчасно усувати пошкодження та несправності крана, щоб уникнути великих витрат на майбутні ремонтні роботи.

Як правило, ремонт вантажопідіймальних кранів може бути потрібним через знос механізмів, що відповідають за підйом вантажів. Потреба в ремонті крана з часом також може виникнути через регулярні навантаження, перепади температур і безліч інших факторів.

Кран мостовий ремонт

 

Стандартний ремонт мостових кранів може включати огляд і регулювання механічної частини, заміну зношених деталей, регулювання гальмівних і запобіжних пристроїв, а також зміну масла та інші подібні операції, залежно від необхідності.

Що стосується капітального ремонту, то в даному випадку може проводитися повне розбирання та подальше складання всіх механізмів вантажопідйомного крана, заміна більшої частини зношених деталей конструкції та інші трудомісткі операції.

Кран козловий ремонт

Ремонт козлового крана може супроводжуватися рядом таких основних операцій:

заміна коліс, лебідки та тягового каната;
регулювання пульта та заміна системи управління обладнанням;
заміна електричного двигуна та редуктора;
складання проекту на підвищення вантажопідйомної спроможності крана;
зміна прольоту крана;
встановлення пристрою, що обмежує вантажопідйомність;
монтаж та демонтаж.
Капітальний ремонт козлових кранів може включати безліч операцій, ми назвали лише деякі з них. Більш детальну інформацію ви можете отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями, які нададуть повну інформацію з усіх питань.

Своєчасний ремонт кран балок дозволяє убезпечити співробітників від аварійних ситуацій, які можуть виникнути через обрив троса, відмову гальма або несправного пульта, наприклад.

Наголошуємо, що чим вище навантаження на козловий кран, тим частіше потрібно перевіряти стан даної техніки. Підготовка до ремонту крана потребує ретельної діагностики всіх його механізмів. Процес ремонту може включати як незначні зміни (наприклад, фарбування каркаса), так і зміни механізмів керування краном, а також заміну гнучкого струмопідведення на шинопровід.

всі ремонтні роботи здійснюються відповідно до паспортних даних ДПО.

Компанія «Гутман Кран» виконує виключно якісний ремонт вантажопідіймальних кранів різних типів.


Капитальный ремонт кранов