Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий шаржірний

Шаржірний кран активно застосовується в плавильних цехах металургійних заводів, а також підприємств з виробництва міді. До числа його функцій відноситься: завантаження скрапу, бракованих анодів, катодів, обрізка мідних листів, мідь регенерації в анодні печі ПУ-З. Подібне обладнання також використовується при обробленні завантажувальних вікон та встановлення заливальних жолобів.

Призначення шаржірного металургійного крана

Основний грузохватний орган крану, це хобот, що здійснює захоплення мульди і надає їй обертання. Наступна конфігурація дозволяє класифікувати цей кран як мульдозавалочной кран

 

Склад шаржірного крану:

Нижче описані параметри одного з типових варіантів виконання крана. Залежно від потреб і вимог замовника, можлива інша модифікація і типи комплектації.

Металоконструкція:

Являє собою жорстку просторову структуру, що складається з моста і опори.
Металоконструкція - зварна. Складається з двох головних і двох торцевих балок. Опора моста грунтується на двох ногах, з'єднаних ригелем.

Механізм пересування:

Механізм пересування складається з 4 коліс, редукторів, електродвигунів. Така конструкція дозволяє техніці досягати швидкість понад 50 метрів в хвилину. Максимальна швидкість пересування залежить від потреб і вимог замовника.

Візок

Рама візка виконана з двох частин: поворотної і неповоротної.

Мульдозавалочной кран оснащується противагою, необхідною для врівноваження хобота з вантажем.

Струмопровід вузлів

Шаржірний кран обладнаний струмопроводом тролейного типу.

Електрообладнання

Джерелом живлення є трифазна мережа змінного струму 50 Гц ± 2 Гц з номінальною напругою 380 В.

Характеристики шаржірного крана.

Конфігурація мульдозавалочной комплексу дозволяє грузохватному пристосуванню виконувати обертання щодо своєї осі, гойдатися у вертикальній площині і обертатися спільно з кабіною навколо вертикальної осі колони.

Механізм підйому

Даний орган необхідний для піднімання і опускання хобота.

Вантажозахватне пристосування пов'язане з нижньою рамою за допомогою верхньої і двох важелів. Шатунно-кривошипний механізм з'єднує верхню раму з приводом системи підйому і забезпечує перехід обертального руху в поступальний.

Механізм зіштовхування
Цей агрегат забезпечує процес завантаження скрапу в печі. Система монтована всередині хобота.

Умови роботи оператора шаржірного крана

Робоче місце оператора розташовується на нижній частині тележкі.Управленіе шаржірним краном виконується з використанням контакторів. Уважно пророблена архітектура робочого простору сприяє досягненню максимально комфортних умов для роботи оператора.

Для оптимального огляду з усіх боків кабіни розташовуються вікна. Вони виконані з жароміцного безосколочного скла. Кабіна комплектується освітленням, системою кондиціонування повітря і обігрівачем.

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів металургійного крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua