Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Мостовий грейферний кран

Мостовий грейферний кран використовується для перевантаження, підйому і транспортування сипучих, навалювальних або шматкових матеріалів за допомогою канатного або навісного електромеханічного або електрогідравлічного грейфера.

 

Мостові грейферні крани з навісним грейфером комплектуються вбудованим в конструкцію грейфера механізмом замикання. У цьому випадку на одній з траверс встановлюється канатна лебідка, забезпечена для важеля гвинтовий або гідравлічною системою стягування траверси.

 


Мостовий грейферний кран

Мостові грейферні крани з навісним грейфером

Мостові грейферні крани з навісним грейфером комплектуються вбудованим в конструкцію грейфера механізмом замикання. У цьому випадку на одній з траверс встановлюється канатна лебідка, забезпечена для важеля гвинтовий або гідравлічною системою стягування траверси. Розкриття грейфера може здійснюватися уздовж або поперек прольоту моста. Грейферні мостові крани з навісним приводним грейфером здатні транспортувати штучний вантаж за допомогою гака.

 

Можливо оснащення грейферних кранів багатощелепними грейферами, щелепи яких (від трьох до восьми) мають серповидну форму і призначені для роботи з важкозачерпним матеріалом, наприклад, крупнокусковою рудою. Для зачерпиування матеріалів з суднових трюмів або вагонів використовують спеціальні підгортаючі грейфери.

 

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового спеціального грейферного крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.


Грейферний кран

Мостовий грейферний кран

Нижче наведіні технічні характеристики базової лінійки мостових спеціальних грейферних кранів. За бажанням замовника значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на мостовий грейферний кран.

  базові значення

  • Висота підйому, м: 24
  • Швидкість підйому, м / хв: 48
  • Швидкість пересування візка, м / хв: 48
  • Швидкість пересування крана, м / хв: 96

Вичерпною інформацією про підбір крана, що відповідає специфіці робіт на Вашому підприємстві, Вас забезпечить Гумінюк Григорій +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua