ТОВ «Торговий дім «Гутман Україна»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий спеціальний кліщовий

Кран мостовий спеціальний кліщовий оснащується керованими кліщами, призначеними для захоплення і транспортування гарячих або холодних слябів, блюмів, злитків, сортових заготовок і профілів для виробництва сталі. Кліщовий кран використовується на металургійному виробництві в умовах підвищеної запиленості, високих температур і важких режимів роботи.

Механічні кліщі для кліщового крана можуть бути оснащені механічною захопленням і обладнані 2-ма, 4-ма чи 6-ма парами захоплюючих лап. При управлінні такими кліщами не потрібно застосування ручної праці, оскільки автоматичний пристрій фіксує кліщі у відкритому стані і автоматично відключає блокування при опусканні на сляб. При використанні моторизованих кліщів вантажозахватні операції здійснюються за допомогою додаткового приводу.

 

Мостові спеціальні кліщові крани застосовуються для обслуговування нагрівальних печей та подачі нагрітих злитків до прокатного стану. Крім основних технологічних операцій з переміщення слябів, кліщові крани за допомогою допоміжного підйомного механізму можуть виконувати і інші підйомно-транспортні операції.

Кліщові крани, мають виконання з  візком який обертається, що має верхню поворотну частину, і траверсою з встановленими на ній кліщами. Кліщі можуть бути обладнані головкою яка обертається, що забезпечує обертання навколо вертикальної осі.

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового кліщового крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

Нижче наведені технічні характеристики базової лінійки мостових кліщових кранів. За вашим бажанням значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на спеціальний кліщовий кран.

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів крана до Гуминюк Григорія +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua