Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий спеціальний магнітно-грейферний

Крани мостові спеціальні магнітно-грейферні призначені для одночасного або роздільного транспортування сипучих або кускових навалювальних матеріалів (піску, глини, гравію, цементу, руди, вугілля), а також таких феромагнітних вантажів як металобрухт, металопрокат, чавун, скрап. Завдяки своїй універсальності магнітно-грейферні крани широко застосовуються для роботи на шихтових дворах, затребувані при проведенні робіт на відкритих ділянках, але можуть використовуватися і в важких температурних умовах ливарних цехів.

Магнітно-грейферний кран може оснащуватися грейфером одно-канатним, двох-канатним або з 4 канатами, а також  багато-щелепними грейферами для роботи з матеріалом який важко зачерпувати, наприклад шматкову руду. Залежно від призначення магнітно-грейферний кран комплектується круглими електромагнітами для захоплення металобрухту і скрапу або прямокутними для транспортування сортового прокату, слябів або рейок.

 

Приводний грейфер і електромагніт навішуються безпосередньо на крюкові підвіски, а харчування навісного вантажезахоплюючого обладнання здійснюється за допомогою приводних кабельних барабанів, встановлених на рамі візка. Магнітно-грейферні крани при демонтованих електромагнітах або грейферах можуть працювати зі штучними вантажами з гаком.

 

Залежно від призначення магнітно-грейферні крани виконують з одним візком, обладнаної магнітною і грейферною лебідкою або з двома візками: магнітним і грейферним. При цьому компоновка механізмів на одному візку може бути уздовж, або поперек прольоту крана, а магнітно-грейферні крани з 2 візками можуть мати двох-балкове або трьох -балкове виконання з паралельним рухом візків. На візку встановлені два механізму підйому, кожен з яких управляється від свого перетворювача частоти. За рахунок цього можлива незалежна, одночасна, а також синхронна робота обох підйомів.

 

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового спеціального магнітно-грейферного крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

 

Нижче наведені технічні характеристики базової лінійки мостових спеціальних магнітно-грейферних кранів. За вашим бажанням значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист з необхідними параметрами на магнітно-грейферний кран.

 

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів крана до Гумінюк Григорія +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua