Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Монтаж кранів вантажопідіймальних всіх типів

На сьогодні, жодне будівельне підприємство або будмайданчик не обходяться без спеціальних підйомних механізмів. Крани підйомні є досить поширеними підйомними пристроями. Вони легко піднімають різні вантажі на велику висоту.

 

Монтаж кранів здійснюється поетапно. Спочатку проводять підготовчі роботи перед монтажем. Отже, підготовчий етап:

  • Доставка. Кран доставляють за допомогою спеціальних тягачів на умовлене місце, і вже там починають роботи з його складання.
  • Підготовка спеціального майданчика. Далі починається підготовка майданчика, де буде здійснюватися основний процес складання підйомного крана. Майданчик розчищають і підводять до неї кабелі з електрикою для живлення крана.
  • Монтаж кранових шляхів. На вже підготовленої території монтуються і готуються для експлуатації колії, по яким буде рухатися кран.

Методи монтажу кранів

Після закінчення підготовчих робіт починають установку крана. Важливо щоб у процесі складання були дотримані всі правила і норми технологічного процесу. Від якості монтажу залежить подальше використання підйомного крана.

Існує кілька способів установки кранів, що залежить від моделі крана і від умов будівельної зони:

  • Збірка крана без розбору на частини - найшвидший і простий спосіб. Даний метод вимагає найбільш підходящих умов і багато простору, так як складена стріла крана лягає на землю на всю довжину, а потім піднімається за допомогою монтажних лебідок. Цей метод дозволяє скоротити терміни підготовчих робіт і зменшити трудовитрати по монтажу.
  • Монтаж крана з установкою стаціонарної щогли - найпоширеніший метод. Всі частини крана розміщують в потрібній послідовності на підготовленому майданчику, а далі збирають його як конструктор. Перевагою даного методу є відсутність спеціальних вимог і умов до майданчика. Але, необхідні великі затрати людської праці, так як роботи ведуться на великій висоті, а також можуть застосовуватися додаткові механізми.
  • Монтаж вантажопідіймальних кранів проводять за допомогою виносного пульта управління електросхеми, для того щоб уникнути нещасних випадків на виробництві.

Монтаж мостового крану

Монтаж мостових кранів, в більшості випадків, здійснюється з допомогою стрілових або баштових рейкових кранів, які призначені для установки конструкцій будівель. Також, використовують стріляв самохідні крани.

Монтаж крана мостового типу за допомогою матч використовують тоді, коли неможливо застосувати інші підйомні механізми.

Монтаж двухбалкового крану

Монтаж двухбалковогу мостового крану відрізняється масштабністю виконуваних робіт. Установка даної техніки відбувається тільки в неробочий час. Якщо зводиться об'єкт, наприклад склад, робота якого буде пов'язана з використанням крана, балкові підйомний пристрій слід монтувати тільки в ході будівництва.

Монтаж двобалкових кранів можуть здійснювати тільки кваліфіковані працівники.

Монтаж козлового крану

Кран козловий, за своєю конструкцією, відноситься до мостового типу кранів, але за структурою він складніше і має великі розміри. Таким чином, монтаж козлових кранів - це складний, тривалий і трудомісткий процес.

Монтаж крана даного типу можна робити різними методами, в залежності від розмірів монтажного майданчика і структури крана. Роботи виконують одна або кілька бригад монтажників. Термін роботи по збірці крана козлового від 10 днів до 3 місяців.

Монтаж кран-балки

Монтаж кран-балки здійснюється за допомогою таких пристосувань як самохідний монтажний кран, монтажна щогла або металеві конструкції каркаса будівлі (колони, ферми). Не залежно від способу монтажу, роботи виконуються поетапно:

  • Розкладають частини кран-балки на місці установки;
  • Збирають кран балку на підкранових коліях;
  • Піднімають міст;
  • Встановлюють кран-балку.


Компанія «Гутман Кран» монтаж кранів різних типів. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, доступну ціну і професійний підхід.