Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Нівелювання підкранових колій - це інженерно-геодезичні роботи, які мають на увазі вимір головних параметрів підкранових колій, їх геометричних характеристик і місце розташування в просторі.

Нівелювання кранового шляху вимагає високої майстерності і професіоналізму геодезиста, його досвіду, а також точного і якісного обладнання.

Для того, щоб визначити вартість і термін цих робіт необхідно знати розташування кранового шляху, висоту ведення робіт, довжину ділянки, наявність доступу та ін. Тільки після отримання повної інформації працівник може приступити до процесу.

При проведенні такої роботи як нівелювання, рекомендують проводити геодезичну зйомку підйомних кранів, які використовуються в даному підкрановому шляху. Така зйомка дозволяє визначити стан підйомних кранів і їх характеристики.

Також, приблизно раз на рік потрібно висновок кранової інспекції, яке видається на підставі проведеної геодезичної зйомки. При нівелюванні кранових шляхів, складаються їх профілі і визначають фактичний стан кранових шляхів.

Рихтування та ремонт підкранових колій

У разі необхідності проводять ремонт або рихтування підкранових колій. Загальний ремонт підкранових колій є технологічним процесом, який включає в себе:

  • заміну зношених рейок;
  • ремонт стиків рейок;
  • рихтування підкранової колії по висоті головок рейок;
  • рихтування підкранової колії по осях рейок.

Важливо, перед початком ремонту встановити трос для страховки, відключити тролеї кранів мостових в зоні ремонту. А також, захистити зону ремонту, підготувати зварювальний трансформатор, матеріали і необхідне оснащення.

Рихтування підкранових колій виконується, якщо виявлено відхилення відстані між осями рейок в прольоті вище допустимої норми, у випадку нерівномірного осідання колон будівлі корпусу та ін.

Дотримуйтесь правил експлуатації, ремонту і норми безпеки на Вашому підприємстві, і Ваша техніка буде працювати справно багато років, а головне безпечно для життя персоналу.

Нівелювання підкранових колій - це запорука безпечної експлуатації кранового обладнання.