Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Пратцен-КРАН (КРАН з лапами)

Пратцен-кран або кран з лапами відноситься до класу мостових спеціальних кранів і використовується в цехах металургійного виробництва для транспортування сталевого прокату або заготовок. Вантажозахватним пристроєм пратцен-крана служать траверси з лапами, а також вантажопідйомними магнітами або гаками.

Лапи пратцен-крана дозволяють працювати з розпеченим прокатом, а також використовуються для страховки вантажу. Перевага вантажозахоплювального пристрою з лапами в тому, що воно істотно скорочує час зачалювання вантажів, що піднімаються.

 

Призначені для металургійного виробництва пратцен-крани розраховані на важкий і досить важкий режим роботи в температурному середовищі перевищує + 40 ° С, а також мають велику продуктивність завдяки високій швидкості руху.

Візок пратцен-крана, може бути зроблен таким, що обертаєеться це дозволить укладати прокат або заготовки як уздовж, так і поперек цеху або складу. При цьому траверса з лапами, як правило, кріпиться до двох жорстким направляючих, що запобігає розгойдування траверси при розгоні (жорстка підвіска), або ж підвішується до кранового візку за допомогою канатів (гнучка підвіска).

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві пратцен-крану ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

Нижче наведені технічні характеристики базової лінійки пратцен-кранів. За вашим бажанням значення параметрів можуть бути змінені, для цього заповніть опитувальний лист на пратцен-кран.

 

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua