Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Ремонт консольних кранів

Наша компанія здійснює ремонт і технічне обслуговування будівельних кранів різних модифікацій. Професійними працівниками найкоротші терміни буде проведено ремонт консольних кранів будь-якої складності.


Ми надаємо широкий спектр послуг по встановленню та налагодженню підйомних кранів: монтаж на колоні з будь-якого роду фундаментними роботами, монтаж і настройка консольного крана на стіну будівлі з ремонтом.


Кваліфіковані електрики виконають перевірку і ремонт електричної частини консольного крана, установку частотного перетворювача, який дозволить здійснити плавний запуск і зупинку електромотора, плавне регулювання швидкості. Можлива реалізація двохшвидкісного режиму роботи.


За бажанням замовника ми виробляємо збільшення максимальної вантажопідйомності крана і посилення його конструкції. Реалізуємо нестандартні технічні рішення. Монтаж і ремонт консольних кранів проводиться зі складанням всієї необхідної документації.

 

Консольні крани - це пристрої, обладнані вантажозахватним органом, який підвішується на візку або консолі. Дані механізми використовуються для переміщення вантажів як у вертикальній, так і в горизонтальній площині на різних підприємствах. Вони знайшли широку популярність на сучасному ринку підйомної кранової техніки.

Крани консольні: ремонт

Наше підприємство займається ремонтом і обслуговуванням підйомних кранів різного типу. Ремонт консольних кранів здійснюється фахівцями компанії «Гутман» в найкоротші терміни. Ми беремося за ремонтні роботи будь-якого рівня складності, оскільки у нас є великий досвід роботи з підйомною технікою.

Для того щоб встановити і налаштувати консольний кран, вам буде потрібно кваліфікована допомога. Ми виконуємо такі основні види робіт:

  • монтаж консольного крана на колоні і виконання фундаментних робіт будь-якого роду;
  • налогодження і монтаж кранів консольного типу на стіну будівлі з ремонтом.


Досвідчені електрики нашої компанії здійснюють перевірку і ремонт електричної частини крана, а також монтаж частотного перетворювача. Наявність даного елемента дозволяє здійснювати плавний запуск і регулювання швидкості, а також акуратну зупинку електричного мотора. При необхідності, можна реалізувати двошвидкісний режим роботи.

Залежно від потреб замовника, проводиться підвищення вантажопідйомної здатності крана і посилення його конструкції. Таким чином, кран консольний стає більш надійним і функціональним. Можлива реалізація нестандартних рішень. Установка і ремонт консольних кранів здійснюються відповідно до попередньо складеної документацією.

За додатковою інформацією стосовно питань ціни і термінів виконання ремонтних робіт, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість і своєчасне виконання всіх видів робіт.