Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Система кабельних токоподводов (на С-профілі)

Кабеленесучі системи на С-профілі призначена як для підведення електроживлення до рухомим споживачам, так і керуючого сигналу до виконуючим механізмам. Система може мати виконання для використання плоского, або круглого кабелів різних перетинів. Несучий С-профіль різного перетину (від 30мм до 63мм) призначений для навантажень кабелем від 40 до 500 кг. Всі компоненти систем зроблені з високоякісних корозійно-стійких матеріалів для підвищення надійності експлуатації обладнання в курній, вологою, холодної чи гарячої навколишньому середовищу. Температурний діапазон експлуатації систем від -40ºС до + 70ºС.

За бажанням замовника система може поставлятися в зборі з кабелем.

Схема кабельного підведення живлення і керуючої лінії до споживача

На вище наведеною схемою зображений приклад застосування системи на С-профілі з підвіскою з плоского кабелю до рухомого вантажопідйомні механізми крана (електроталі). Також може бути використаний один або кілька кабелів круглого перетину для харчування і контролю складних механізмів (вантажних візків електричних кранів).

При необхідності може бути реалізований відведення керуючого сигналу від підвісного пульта управління краном з функцією переміщення пульта незалежно від виконуючого механізму (електроталі, вантажного візка).

 

Схема кабельного відводу керуючого сигналу від рухомого пульта управління