Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Тролейний шинопровід є захищеною системою токопідводу для забезпечення постачання електроенергією рухомих механізмів: кранових установок, монорейок, підвісних доріг, електроінструментів, верстатів і інших пристроїв вимагають електроживлення при русі по заданих траєкторіях.

Візок токоз'ємного пристрою, що забезпечує передачу електроенергії від шинопроводу механізму, під'єднується до рухомої системі механічним способом і забезпечує безперервну подачу електроенергії, рухаючись разом з системою.

Тролейний токопідвід закритого типу (шинопровід в пластиковому коробі з шинами всередині).

Тролейний шинопровод закритого типу - більш досконала конструкція для підведення живлення до складського й, струмопровідні шини знаходяться в закритому коробі. Це забезпечує захист від попадання пилу, опадів, ураження електричним струмом. Для більш надійного захисту додатково застосовуються спеціальні шторки, які закривають проріз для переміщення токоз'емника (каретки). Ступінь електрозахисту від IP13 до IP44

Тролейний токопідвід відкритого типу.

Відкритий тролейний токопідвід використовують в якості класичного підведення електроживлення для мостових, козлових кранів. Для Матеріала шин застосовується сталевий прокат: куточок, швелер, гнутий лист, рейок та ін. Для збільшення максимального робочого струму в якості матеріалу можуть спільно зі сталлю застосовуватися мідь, алюміній. Ступінь електрозахисту IP00.

Області застосування тролейних системи шинопровіда:

  • Підйомні пристрої та мостові крани
  • автоматизовані склади
  • Текстильна промисловість (Столи для розкрою тканини)
  • Харчова промисловості
  • Устаткування по переробці тютюну
  • Рухливі складальні лінії


Система тролейних шинопроводов складається з ізольованих шин і візки токоз'ємного пристрої з щітками, виключає проблеми, що виникають в класичних системах розподілу електроенергії, заснованих на підвісних пристроях і кабельної котушці.

Це виключає можливість аварійних ситуацій і несправностей, пов'язаних з рухомими кабелями.

Попередження:

Рекомендується не використовувати тролейних систему шинопроводів на відкритому повітрі або в місцях, що піддаються впливу прямих сонячних променів, дощу або бризок води. Якщо тролейний шинопровод буде використовуватися на відкритому повітрі, то система повинна бути захищена навісом.

Фахівці Компанії «Гутман Кран» підберуть оптимальний вид токоподвода для Ваших потреб. Також ми можемо здійснити доставку, шеф-монтаж або монтаж «під ключ».

Для отримання консультації, оформлення замовлення звертайтесь до нас:
+38 (050) 381-52-70

e-mail: kranvest@gutman.com.ua

Для отримання техніко-комерційної пропозиції просимо Вас заповнити Опитувальний лист

Опитувальний лист - Тролейні системи шинопроводів-ru - 231 Kb ) »