Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Серійний будинок середнього цінового діапазону. Найбільше підходить для високих виробничих приміщень, складських будівель класу "А" і "В". Можливе оснащення будівлі навісними кран-балками г/п до 10тн.

 

Основні технічні характеристики серії будівель "Бізнес":

Ширина: 12-48 метрів
Висота корисна: 3,6-8,4 метрів
Довжина: не обмежена

Основний несучий каркас: основні несучі рами: зварні двотаврові колони та ригелі. Виготовляються із сталі 09Г2С. Всі зварні конструкції проходять дробоструминну обробку і покриваються ґрунтовкою в 2 шари товщиною 80 мкр. Застосування високоміцної сталі дозволяє суттєво знизити металоємність конструкцій та відповідно знизити витрати на влаштування фундаментів та монтаж будівлі. Кріплення колон основного металокаркасу, що несе, до фундаментів здійснюється анкерними болтами.

Можливі наступні кольори ґрунтового покриття: сірий і темно-червоний, додатково під замовлення конструкції можуть бути захищені від корозії спеціальною фарбою цинку. Для скріплення металевих конструкцій використовуються оцинковані болти.

 

Будівлі виготовляються у теплому та холодному варіантах виконання. У теплому виконанні стінова система виконується з сендвіч-панелей заводського виготовлення, які відрізняються найвищою якістю серед сендвіч-панелей, мають малу вагу, відмінну теплоізоляцію і звукоізоляцію, високу вологостійкість, сейсмостійкість, відмінну ударну міцність і підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання. У всіх сендвіч-панелей є гігієнічний та пожежний сертифікат.

Також можливе виконання у варіанті полистового складання. Для утеплення стін використовується мінераловатний утеплювач типу (Isover) з фольгованою плівкою. Зовнішня та внутрішня обшивка стін виконана з профільованого листа МП-20. Профнастил виготовляється з оцинкованої або пофарбованої листової сталі.

 

Покрівельна система зі збірних сендвіч-панелей з жорстким мінераловатним утеплювачем, що швидко і легко монтується, є екологічною покрівельною системою. Для кріплення профлиста до прогонів покрівлі та між собою використовуються шурупи з нержавіючої сталі зі спеціальною термополімерною прокладкою. У місцях з'єднання панелей (в поздовжньому та поперечному напрямках) встановлюється герметизуюча стрічкова мастика. Дана покрівельна система забезпечує низькі витрати на подальшу експлуатацію будівлі, внаслідок високої енергоефективності та довговічності збереження властивостей матеріалів.

У холодному виконанні для зовнішньої обшивки стін та покрівлі використовується оцинкований сталевий профлист з кольоровим полімерним покриттям та без нього: для покрівлі НС-35, для стін МП-20.