Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Кран мостовий металургійний ливарний

Ливарні крани призначені для обслуговування конвертерних і електросталеплавильних цехів металургійних підприємств і розраховані на важкий і досить важкий режим роботи, який включає високі, пов'язані з технологією виробництва, статичні, динамічні і ударні навантаження.

Ливарні мостові крани є основним підйомно-транспортним устаткуванням, яке використовується на металургійних підприємствах для транспортування, заливки і розливання рідкого металу. В основному вони застосовуються для заливки розплавленого чавуну в конвертори або в завантажувальний проліт електричної печі, а також для транспортування ковша з розплавленої сталлю на приймальний пристрій або для транспортування розплавленої сталі на установку піч-ківш для подальшого рафінування металу.

 

Ливарні крани призначені для обслуговування конвертерних і електросталеплавильних цехів металургійних підприємств і розраховані на важкий і досить важкий режим роботи, який включає високі, пов'язані з технологією виробництва, статичні, динамічні і ударні навантаження.

Ливарні металургійні крани поділяють на транспортувальні, заливальні і розливні крани.

Транспортувальний кран призначений для передачі ковша з розплавленим металом зі сталевоза на поворотний стенд машини безперервного лиття заготовок або піч-ківш. Ливарний кран обслуговує пічне відділення цеху і заливає ковші з рідким чавуном в конвертери або електросталеплавильні печі. Для розливання конверторної сталі в виливниці або форми використовують розливний кран.

Ливарні металургійні крани мають, як правило, кілька механізмів підйомів: головний, призначений для переміщення ковша з розплавленим металом; перший допоміжний (а при необхідності другий і третій) механізм підйому, що виробляє перекидання ковша при заливці, а також інші механізми підйомів, призначені для виконання робіт з обслуговування обладнання в прольоті.

Головний підйом, як правило, розміщується на окремій головній візку. На окремій допоміжної візку розташовуються механізми допоміжних підйомів, як правило, кілька механізмів. Інші механізми підйомів, необхідні замовнику, можуть розташовуватися на цих же і / або додаткових візках і / або являти собою пересувні елетротельфери, встановлені на окремих монорейках на мосту крана.

На одному візку можуть бути розміщені і головний, і перший допоміжний механізми підйому. В цьому випадку, перший допоміжний механізм підйому встановлюється на окрему раму з можливістю керованого переміщення по рамі візка для підведення гака до ковша і відстеження переміщення гака при заливці або кантування ковша.

Залежно від кількості візків і технологічних умов експлуатації ливарні мостові крани можуть мати дві, три або чотири пролітних балки, які за допомогою торцевих балок зв'язуються в єдину раму-міст. Отримана рама спирається на механізм пересування крана, який представляє собою, як правило, балансирних багатоколісного (8-24 коліс) і многопріводную (4-8 приводів) систему.

 

Виходячи із загальної кранової компонування крановую лінійку ливарних кранів можна поділити на такі групи:

1) двобалкові ливарні крани з одним візком, на якій розміщений механізм головного підйому. Ці крани призначені тільки для транспортування вантажів і перенесення ковшів з рідким металом без їх кантування. Вантажопідйомним органом може бути крюкова підвіска або двогакові траверса. Вантажопідйомність цих кранів затребувана до 150 тонн. Необхідна вантажопідйомність і інші параметри ливарних кранів такого компонування вказуються при заповненні опитувального листа.

2) двобалкові ливарні крани з одним візком, на якій розміщений механізм головного підйому і один допоміжний механізм підйому, який встановлюється на окрему раму і має можливість управління переміщенням по рамі візка. Ливарні крани цієї групи призначені для транспортування вантажів, перенесення ковшів з рідким металом і їх кантування. Вантажопідйомним органом головного підйому може бути Крюкова підвіска або двогакові траверса для ковша. Допоміжний підйом має крюковую підвіску. Вантажопідйомність головного підйому цих кранів затребувана до 300 тонн. За технологічною необхідністю повороту ковша використовується поворотна візок. Необхідна вантажопідйомність і інші параметри ливарних кранів такого компонування вказуються при заповненні опитувального листа.

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового металургійного ливарного крана ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

 

Зверніться за рекомендаціями по вибору відповідних параметрів цікавить крана до Гумінюк Григорію +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua