Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Мостові спеціальні крани з гнучким або жорстким підвісом траверси і візком що обертається 

Мостові спеціальні крани з гнучким або жорстким підвісом траверси і візком що обертається призначені для виконання широкого кола технологічних операцій, в тому числі і для роботи з металопрокатом, слябами, трубами, довгомірними вантажами і контейнерами.

Для переміщення вантажів різних типів такі мостові крани можуть оснащуватися змінними траверсами, оснащеними необхідними вантажозахоплювальними органами: магнітами, кліщами, керованими лапами для підхоплення, а при знятих спеціалізованих пристроях захоплення вантажу можуть працювати зі штучними вантажами у крюкові режимі.

Головною особливістю мостових кранів такого типу є автоматизований поворот вантажозахоплювального органа, а, отже, і самого вантажу за допомогою поворотної кранового візка. Верхня частина поворотного візка складається з рами, на майданчику якої змонтований механізм підйому і управління вантажозахватним пристроєм. Рама нижній частині візка має ходові колеса, якими візок спирається на рейки моста і механізм пересування.

Поворотна частина візка спирається на кругової рейок нижньої рами трьома ходовими колесами, одне з яких приводное. При цьому обертання візка може бути повноповоротним, що забезпечує необмежену кількість оборотів в одну сторону або неповоротним (до 370 °), а обертання вантажу може бути співвісним і ексцентриковим по відношенню до колії візка.

При жорсткому підвісі траверси на поворотній рамі монтується шахта з закріпленими напрямними, в яких переміщуються вертикальні штанги траверси з вантажозахоплювальними елементами. Завдяки цим штангам траверса не отримує сильного розгойдування при несталому русі. До цієї ж шахті, до її консольної майданчику, прикріплена кабіна оператора крана, що забезпечує широкий огляд зони обслуговування.

 

Особливістю конструкції є те, що кранові візки складаються з окремих технологічно закінчених і уніфікованих вузлів-блоків, які скомпоновані з урахуванням широкої взаємозамінності вузлів і деталей.

При компонуванні вузлів крана ми беремо до уваги технологічну специфіку виробництва замовника, а також індивідуальні вимоги, відображені в технічному завданні на кран. При виробництві мостового крана з обертається візком ми використовуємо комплектуючі провідних виробників і перевірених постачальників.

 

 

Нижче наведені технічні характеристики базової лінійки мостових кранів з візком що обертається.

 

Вичерпною інформацією про підбір крана, що відповідає специфіці робіт на Вашому підприємстві, забезпечить Гумінюк Григорій +38 050 381-52-70 grigori@gutman.com.ua