Компанія «Гутман Кран»
logo

+38 (050) 381-52-70

info@gutman.com.ua

Стислі терміни виробництваВисокі стандарти якості

Технічний огляд проводиться на всіх вантажопідіймальних машинах. Крани обов'язково піддаються первинному повному огляду. Проводять його тільки професійні працівники, які мають для цього всі необхідні знання.


За допомогою технічного огляду можна встановити наступне:

  • Установка крану, та й сам апарат, повністю відповідає всім правилам, його даними в паспорті, документації, яка надана для його реєстрації;
  • Стан крана таке, що забезпечить безпеку під час його використання для робітників.
  • Огляд може бути частковим і повним.


Коли працівниками відбувається повне опосвідчення, то відбуваються такі процедури:

  • динамічні і статистичні випробування.
  • Під час часткового технічного огляду фахівцями просто оглядається кран, а випробування вантажами не проводитимуться.


Проводиться такий частковий огляд щороку роботи крана, не рідше. А повний повинен здійснюватися раз на три роки. Якщо вантажопідйомна техніка використовується рідко, тоді огляд для неї буде організовуватися раз в п'ять років, не рідше. До такої техніки відносять різні крани, що обслуговують машинний зал насосної і електричної станції, компресорну установку, пристрої, що потрібні при ремонті апаратів.


Якщо кран зареєстрований в органах технагляду Вашої місцевості, їх фахівці можуть віднести його до рідко використовуваних апаратів, якщо для цього є всі підстави. Коли апарат не зареєстрований, його відносять до таких пристроїв, що використовуються нечасто, інженерно-технічні працівники з нагляду за ГПО на самому підприємстві.


Нерідкі випадки, коли проводиться повне огляд технічне не в покладений термін, а раніше. Воно потрібно в наступних ситуаціях:

  • Якщо кран монтують на новому об'єкті, промисловому підприємстві, будівництві;
  • Якщо апарат піддається реконструкції;
  • Якщо був капітальний ремонт, замінені механізми підйому, відремонтовані металоконструкції, замінені вузли, розрахункові елементи;
  • Коли були замінені гаки і крюкові підвіски, тоді потрібні статистичні випробування.


Компанія «Гутман Кран» здійснює огляд вантажопідйомної техніки, відповідно правил і норм. Ми пропонуємо якісну перевірку кранів тільки кращими і кваліфікованими співробітниками.